Raduan Nwelati byl hostem výroční konference odborů Kovo MB

(Aktualizováno před )

Primátor Mladé Boleslavi a senátor za Mladoboleslavsko a Turnovsko Raduan Nwelati byl hostem výroční konference Odborů Kovo MB, která se konala ve čtvrtek 28. listopadu ve Škoda Auto Muzeu.

Raduan Nwelati na konferenci přednesl projev v němž se věnoval nastavené spolupráci mezi společností Škoda Auto a městem Mladá Boleslav, především díky činnosti Výboru pro spolupráci se Škodou Auto a Okresní hospodářskou komorou. Zároveň také poděkoval předsedovi Jaroslavu Povšíkovi za práci odborů a poblahopřál mu k jeho znovuzvolení do čela odborářské organizace.

Primátor Mladé Boleslavi dále zdůraznil, že odboráře vnímá jako úspěšné vyjednavatele s vedením automobilky při vyjednávání o atraktivních podmínkách pro zaměstnance. Připomněl, že i díky tomu je Škoda Auto jedním z nejúspěšnějších a nejvyhledávanějších zaměstnavatelů v České republice.

Vzhledem k tomuto silnému potenciálu, jehož cílem má být spojený občan města a spokojený zaměstnanec, nabídl Odborům Kovo MB přítomnost ve Výboru pro spolupráci se Škodou Auto a Okresní hospodářskou komorou a řekl, že přítomnost zástupce Odborů Kovo MB a jeho podněty a připomínky budou přínosem nejen pro práci výboru samotného, ale zároveň alternativním pohledem na danou problematiku, a že posunou spolupráci mezi městem Mladá Boleslav a společností Škoda Auto na kvalitativně vyšší úroveň.

Uvedl také oblasti, které bude město Mladá Boleslav ve spolupráci z automobilkou a odbory řešit jako prioritní. Je to především bezpečnostní situace ve městě, dopravní obslužnost města a jeho okolí a systém zaměstnávání a ubytovávání agenturních pracovníků, kteří v mladoboleslavském závodě pracují. Zároveň nabídl svou pomoc i z pozice senátora.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz