Radomír Korytář v FC Hlučín skončil

Ještě před prvním podzimním kolem nové sezony skončil trenér A-týmu Radomír Korytář i jeho asistent Aleš Březovský.

Po vzájemné dohodě mezi vedením FC Hlučín a trenérem A-týmu Radomírem Korytářem došlo dnes v dopoledních hodinách k ukončení spolupráce. Předčasnému konci předcházelo neuspokojivé umístění v loňském ročníku, ne příliš přesvědčivá letní příprava, což vyvrcholilo vypadnutím z předkola MOL Cupu proti diviznímu Bohumínu v minulém týdnu. Kromě hlavního trenéra byla z pozice asistenta odvolán rovněž Aleš Březovský, který však nadále v klubu zůstává a bude se věnovat mládeži. Nutno také dodat, že díky trenéru Korytářovi byla nastavena nová koncepce celého mládežnického fotbalu v Hlučíně, za což mu patří velký dík.

Jeho nástupcem byl nově jmenován Alois Skácel, který působil poslední 4 roky v SFC Opava u mládeže a má rovněž bohaté zkušenosti s dospělým fotbalem. Ten tak bude šéfovat hlučínské lavičce hned v prvním mistrovském utkání a to v sobotu 4.8. na hřišti Valašského Meziříčí.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient