Radomír Korytář v FC Hlučín skončil

Ještě před prvním podzimním kolem nové sezony skončil trenér A-týmu Radomír Korytář i jeho asistent Aleš Březovský.

Po vzájemné dohodě mezi vedením FC Hlučín a trenérem A-týmu Radomírem Korytářem došlo dnes v dopoledních hodinách k ukončení spolupráce. Předčasnému konci předcházelo neuspokojivé umístění v loňském ročníku, ne příliš přesvědčivá letní příprava, což vyvrcholilo vypadnutím z předkola MOL Cupu proti diviznímu Bohumínu v minulém týdnu. Kromě hlavního trenéra byla z pozice asistenta odvolán rovněž Aleš Březovský, který však nadále v klubu zůstává a bude se věnovat mládeži. Nutno také dodat, že díky trenéru Korytářovi byla nastavena nová koncepce celého mládežnického fotbalu v Hlučíně, za což mu patří velký dík.

Jeho nástupcem byl nově jmenován Alois Skácel, který působil poslední 4 roky v SFC Opava u mládeže a má rovněž bohaté zkušenosti s dospělým fotbalem. Ten tak bude šéfovat hlučínské lavičce hned v prvním mistrovském utkání a to v sobotu 4.8. na hřišti Valašského Meziříčí.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.