Search
Close this search box.

Radim Sršeň: Vyjádření k trestnímu oznámení, které na starostu obce Dolní Studénky podal management Heleny Vondráčkové

Milí přátelé,

Nikdy jsem nečekal, že skončím jako Babiš… je na mě údajně podáno poprvé v životě trestní oznámení… Ve svém životě pracovním i osobním se snažím dělat vše tak, aby k tomu nikdy nebyl důvod (mamka nás tak vychovala a ženuška s Raďulkou nad tím neustále bdí). Ani ve snu bych netušil, že budu zažalován právě manželem takové celebrity, jako je Helena Vondráčková!

Předně bych chtěl uvést, že považuji nastalou situaci za smutnou a mrzí mě. Ovšem na základě rešerší v médiích vnímám skutečnost, že tak jako normální lidé chodí pravidelně do kostela nebo do posilovny, agentura MM vlastněná manželem paní Heleny Vondráčkové panem Martinem Michalem chodí pravidelně podávat trestní oznámení na kde koho.

Pravda je taková, že od začátku komunikace od nás dostala agentura RichART, která koncerty pro management Heleny Vondráčkové zprostředkovává, informaci, že koncert Heleny Vondráčkové v Dolních Studénkách se odehraje v rámci širšího hudebního festivalu Hudba bez hranic a že ve stejný den na stejném pódiu vystoupí také pan Václav Neckář s kapelou Bacily. Tuto informaci jsme agentuře akcentovali na základě vědomí, že Helena Vondráčková nemá ideální vztahy se všemi svými pěveckými kolegy, zvláště pak se členy její bývalé vokální skupiny Golden Kids, kde působil také Václav Neckář.

Až o mnoho týdnů později začal management Heleny Vondráčkové rozporovat plakát na akci, kde byla pod sebou uvedena jména Heleny Vondráčkové a Václava Neckáře, a požadoval, aby u obou jmen byly uvedeny časy vystoupení, a tak bylo veřejnosti zřejmé, že umělci nevystoupí společně. (Uvedenou mailovou komunikaci můžeme a asi budeme muset příslušnému vyšetřujícímu orgánu doložit.)

Přesto, že jsme splnili veškeré dodatečné požadavky managementu Heleny Vondráčkové, 14 dnů před konáním akce, kdy už předprodej vstupenek i propagace dávno probíhaly, nás management Heleny Vondráčkové informoval, že koncert ruší a vzápětí podal trestní oznámení mimo jiné kvůli údajnému vydírání (???). Kroky Agentury MM Praha, za niž jedná pan Martin Michal, pokládáme za naprosto bezdůvodné a absurdní. Osobní ataky Martina Michala na mou osobu snad ani netřeba komentovat, neboť úroveň tohoto jednání je daleko za hranicí slušnosti a hluboko pod mou úrovní.

Rádi bych uvedl, že na našem festivalu již vystoupili Lucie Bílá, Olympic, Meky Žbirka, No Name, O5 a Radeček, Mandrage… bez jediného komunikačního problému a ve všech případech šlo o bezvadnou spolupráci. Meky dokonce náš festival v rádiu při dotazu na nejlepší akce roku označil za super garden party…:-)

Na závěr prozradím, co management paní Vondráčkové zjevně vytočilo… po neustálých připomínkách jsem neudržel roli diplomata a prohlásil, že my na vesnici jsme zvyklí pracovat pro lidi a neřešit žabomyší spory Pražáků, že u nás na venkově život vypadá trochu jinak… Tímto se omlouvám všem Pražákům, kteří mají rádi venkov a Moravu:-)

Občané Dolních Studének (poprvé v historii jsme byli označeni jako město) si nepochybně zaslouží lepšího starostu, na druhou stranu mě moc potěšila jejich reakce… už mám několik nabídek buchet a dokonce i jednu diamantovou pilku…:-)

Hudba bez hranic bude bez hranic i bez Heleny Vondráčkové a určitě všichni přijděte… bo U nás to žije!!!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient