Radikální změnou proběhl bufet ve Fakultní nemocnici Olomouc

Nový nájemce otevřel v pondělí 1. října proměněný bufet pod Porodnicko-gynekologickou klinikou Fakultní nemocnice Olomouc. Firma GrandLahůdky s.r.o. ze Samotišek sází hlavně na klasický sortiment, který domácí zákazník v rychlém občerstvení očekává. Příchozí tak mohou vybírat mezi různými druhy chlebíčků a obložených baget, pestrou nabídkou čerstvého slaného a sladkého pečiva a zákusků. Samozřejmostí jsou cukrovinky, tedy čokolády, bonboniéry nebo bonbóny.

Více než bohaté je však také menu hotových jídel a polévek. Jen dnes jsme napočítali dvacet hotovek v ceně 85 korun a osm druhů polévek za 30 korun. „Většinu zboží naše firma také vyrábí. To se týká pečiva, baget, chlebíčků, ale taky hotových jídel a polévek. Všechno je čerstvé,“ vyzdvihla vedoucí provozovny Libuše Klimšová. „Nabídku hotovek budeme samozřejmě obměňovat. Zákazníci si přitom mohou jídlo sníst tady nebo si je odnést i s sebou v boxu. Můžeme jim také porci v boxu ohřát,“ dodala a upozornila, že v následujících dnech přibudou ještě čerstvé saláty. „Zatím je zájem obrovský a zákazníci nás chválí. Jsme tu čtyři a máme se co otáčet, abychom všechno zvládly. Mám z toho obrovskou radost a doufám, že zákazníci budou chodit i nadále,“ pochvaluje si Klimšová.

Nový bufet Grand má otevřeno v pracovní dny od 7 do 18 hodin, v sobotu a neděli pak od 8 do 17 hodin.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.