Search
Close this search box.

Radek Tomáš Bín: Záhada billboardů ve Frýdlantě rozluštěna

Vážení všímaví spoluobčané, jistě jste v posledních dnech zaregistrovali, že se v našem městě objevily nové billboardy – bannery. Vyvolalo to celou řadu diskusí , polemik , názorů , otázek , … . Stačilo jen se zastavit a naslouchat:
„Kdo to sem umístil? To je opravdu fakt , že platíme ze všech nejvíce za popelnice ? Kdo je ten Dan a proč mu za to děkují ? Není to trochu přes čáru ? Tím myslí nemocnici ve Frýdlantě?

Nechali to dojít tak daleko a oni jim za to ještě děkují ? Konečně se snad něco bude dít. To je dobře, že se na to veřejně poukazuje, jen aby se to dotáhlo do konce. Není to protizákonné na to takto poukázat? Já jsem na to upozorňovala již dávno a nikdo mne neposlouchal, musí to být někde zaznamenáno, né , kdo a jak to řešil, a kdo nese odpovědnost? Je smutné, že se takové věci musí frýdlanťák dozvědět tímto způsobem. A já v.. je volil. Proč tají takové informace ? Takovej šlendrián a on se tím ještě chlubí. Pokud má dost cti v těle, tak už kandidovat nebude. Starýho psa novým kouskům nenaučíš. Proč si to s ním v té ODS nevyřídí, to je ostuda. Já je tedy volit nebudu“.

Nyní nastal čas se veřejně „přiznat“. Ano, za vším je naše seskupení Domov můj Frýdlant. Billboardy – bannery doplníme nyní o přelepy s kontaktem na nás, kde se budete moci blíže dozvědět, o co nám jde a kdo jsme.

A proč jsme vlastně zvolili tento způsob sdělení s určitou nadsázkou a humorem, protože takoví jsme, přesvědčeni, že je potřeba nejprve pojmenovat a následně odstranit nevyhovující, zachovat věci dobré, inspirovat se a zavézt věci nové a přínosné, a že to jde vždy lépe s „kořením života“, tedy s tou nadsázkou a humorem.

Cílem bylo a je „přitáhnout“ do dění ve městě co nejvíce obyvatel. Nemuset se bát říci svůj názor s vědomím , že někde zapadne, nebýt lhostejný ke stavu města, nebýt jen manipulovanými ovcemi ve stádu a říkat, že se stejně nic nezmění. A jak je vidět z výše uvedeného „naslouchání“ začíná se nám to dařit, i když třeba zatím jen před billboardy. Jsme přesvědčeni, že najdeme společný pohled na věc a spolu s Vaší pomocí posuneme úroveň města tam, kam patří.

ing. Radek Tomáš Bín
Domov můj Frýdlant

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient