Search
Close this search box.

Rada města vyhlásila anketu „Sportovci města Hořice roku 2018“

Rada města Hořice vyhlásila dne 17. října 2018 již 16. ročník ankety „Sportovci města Hořice„. Smyslem ankety je ocenění nejlepších sportovců či osobností za uplynulý kalendářní rok nebo za dlouhodobé vynikající výsledky ve sportu.

Vyhlášeny jsou tyto kategorie: Jednotlivci-mládež, Jednotlivci-dospělí, Kolektiv, Trenér, Osobnost, Medaile za zásluhy o rozvoj hořického sportu a Síň sportovní slávy. Město Hořice tímto žádá všechny sportu nakloněné spoluobčany, předsedy oddílů, klubů, sportovních organizací, trenéry atd. o nominaci sportovců uplynulého roku! Konečným termínem pro předkládání nominací je 30. listopad 2018.

Nominační formuláře spolu s pokyny a vysvětlením jsou k dispozici na odboru kancelář starosty a tajemníka, úsek kultury a tělovýchovy MěÚ Hořice nebo v elektronické podobě na webových stránkách města: www.horice.org (viz níže). Kompletně vyplněné nominační formuláře prosím předávejte na podatelnu MěÚ Hořice, nám. Jiřího z Poděbrad 342 nebo posílejte na e-mail: bartosova@horice.org. Uvítáme, pokud budou nominace navíc doplněny o fotodokumentaci sportovních úspěchů nominovaného.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient