Pustí ještě někoho Chrudim na první místo?

Pohled na tabulku první futsalové ligy je zatím lehce zmatený, protože ze druhého kola zbývá dohrát pražské derby mezi Spartou a Slavií a naopak Litoměřice s Chrudimí už si předehráli třetí dějství Varta futsal ligy, jak se naše nejvyšší futsalová liga nazývá. Přesto na prvním místě najdeme (jak jinak) jednoznačného favorita ERA-PACK Chrudim.

Chrudimským hráčům se nejdříve povedlo vyhrát jednoznačně nad Ostravou 11:2, když už po poločase vedli o sedm branek. Hattricky zaznamenali Drozd s Došou. Ve včerejší předehrávce si pak poradili i se silnějším soupeřem z Litoměřic 2:1.

Právě Gardeline Litoměřice se zatím nečekaně trápí, o víkendu prohrál v Uherském Hradišti. „První poločas nám vyšel, hráli jsme jednoduše. Snažili jsme se dělat, to co nám Martin Brůna s trenérem Hastíkem říkali. Celý týden jsme se na Litoměřice připravovali. Od Litoměřic jsme power-play čekali, každopádně jsme bojovali a hráli srdcem, což se nakonec vyplatilo a získali jsme tři body“ prozradil pro klubový web hráč Uherského Hradiště Petr Kaspřák.

Kromě Chrudimi a Uherského Hradiště zatím neztratily bod ani Teplice. I když teď měly namále, v Brně vyhrály totiž jen o gól. „Odehráli jsme dva odlišné poločasy. První poločas byl z naší strany výborný, dobře jsme bránili a proměňovali šance, které jsme si vytvořili. Druhý poločas byl z naší strany hodně špatný. Vše, co jsme plnili v první půli, z toho jsme nepochopitelně ustoupili, ale dotáhli to do vítězného konce a za to jsem rád. Vezeme tři body z venku a to je důležitý,“ podotkl pro klubový web teplický trenér David Filinger.

Trochu nečekaně prohráli u nováčka v Liberci českolipští Démoni. Hlavně jim hrubě nevyšel závěr prvního poločasu, kdy dostali tři rychlé branky.

Bez bodu jsou po dvou kolech v Plzni, Brně a Ostravě.

2. kolo
Bazooka Uherské Hradiště – Gardenline Litoměřice 4:2 (2:1)
Branky: 15. Křivánek (Levčík), 16. Křivánek (p.k.), 35. Janečka M., 40. Čtvrtníček – 6. Krok, 32. Hrubý

ERA-PACK Chrudim – VŠB Ostrava 11:2 (8:1)
Branky: 1. Slováček (Koudelka), 3. Bagatini (Slováček), 11. Doša (R. Mareš), 12. Doša (Éverton), 13. Bagatini (Doša), 16. P. Drozd (D. Drozd), 17. P. Drozd (D. Drozd), 20. R. Mareš (Éverton), 23. P. Drozd (Koudelka), 28. Koudelka (M. Mareš), 39. Doša (Éverton) – 10. Chromečka, 30. Chromečka (Petr)

Olympik Mělník – Interobal Plzeň 4:2 (2:0)
Branky: 9. Babovák (Demeter), 13. Zdržálek (Demeter), 36. Vokoun, 39. Vokoun – 29. Holý, 39. Abrham (Vnuk)

Helas Brno – Svarog Teplice 4:5 (1:4)
Branky: 11. Cupák V. (Poul), 21. Poul (Matyska), 22. Štolba (Urbančok), 28. Matyska (Poul) – 1. Claudinho, 5. Baran (Vobořil), 11. Baran (Vobořil), 17. Baran (Černý), 30. Nene (Jeronimo).

Zlej sen Liberec -FC Démoni Česká Lípa 7:3 (4:2)
Branky: 10. Žoček (Bernát), 17. Šisler (Bína, 18. Krasnický (Bernát), 19. Benek (Žoček), 23. Bernát, 26. Soukup (Žoček), 36. Šisler – 7. Havrda (Rott), 15. Rott (Fichtner), 40. Kubelka (Bialek).

3. kolo
Gardenline Litoměřice – ERA-PACK Chrudim 1:2 (0:2)
Branky: 35. Fabricio (Douglas) – 1. Bagatini (R. Mareš), 9. Slováček (Koudelka)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak