Search
Close this search box.

Psychicky nemocný cizinec rušil v ubytovně noční klid. Nutil manželku, aby se modlila

Dnes v noci zavolala správkyně jedné plzeňské ubytovny strážníkům, aby jí pomohli domluvit jednomu z nájemníků, který svým křikem rušil noční klid. Do telefonu jim navíc oznámila, že jde o cizince, který nutí nahlas svou manželku, aby se modlila.
Když strážníci dorazili k ubytovně, hned zjistili, že se opravdu z cizincova pokoje ozývá velký křik. Protože znali i jazyk jedné ze zemí bývalého Sovětského svazu, dovtípili se též jako správkyně, že muž nutí svou manželku k modlitbám.
„Strážník se přes zamčené dveře pokoušel muže uklidnit a žádal ho, ať odemkne. To cizinec rezolutně odmítl a dál křičel na ženu, ať nepřestává v křesťanských modlitbách. On sám už se strážníky nekomunikoval,“ uvedla mluvčí městských policistů Jana Pužmanová.
Strážníci požádali správkyni o náhradní klíč, ale i po odemčení pokoje měli problém vejít dovnitř, protože je křikloun blokoval vlastním tělem. „Strážníkům se ho nakonec podařilo přetlačit a dostali se do pokoje. Muž ležel na zemi, kopal kolem sebe a bránil se útoku neviditelného nepřítele,“ popsala Pužmanová.
Žena nebyla naštěstí nijak zraněná. Policistům vypověděla, že jejího muže patrně postihla nějaká psychická porucha. I z toho důvodu se policisté rozhodli přivolat záchrannou službu, která muže převezla do nemocnice na psychiatrii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient