Search
Close this search box.

První veřejné promítání Zlínského filmového léta přilákalo více než 700 diváků

S velkým zájmem se setkalo první veřejné promítání v rámci Zlínského filmového léta, které se uskutečnilo na fotbalovém hřišti v Malenovicích. Diváci měli možnost shlédnout letošní české filmové novinky Tátova Volha a Pepa.

„Při prvním víkendu si do letního kina našlo cestu více než 700, věříme, že spokojených, diváků. Lidé obsadili všechny lavičky a sedělo se i na dekách na trávníku,“ popsala Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu a informací zlínského magistrátu.

Další filmová představení budou hostit Příluky, Park Komenského, Centrální park Jižní Svahy a zlínský zámek. Bezplatné letní kino bude promítat až do září především o víkendech.

„Loni jsme s tímto projektem začínali a ohlasy byly výborné, každé představení si našlo vždy alespoň několik stovek diváku a věřím, že tomu bude tak i letos. Občerstvení bude zajištěno, ale můžete si vzít i vlastní věci na piknik. Hlavně nezapomeňte na deky a pohodovou náladu,“ zve i na další letní filmová představení primátor Miroslav Adámek. Na dalších promítáních čeká na návštěvníky i malé překvapení, které má spojitost s letošním výročím vzniku republiky. Pořadatelem Zlínského filmového léta je město Zlín. Vstup je zdarma.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient