První domácí zápas přinesl FbŠ Bohemians výhru

Klokani se v rámci Tipsport Superligy poprvé představili doma na Děkance. Jejich soupeřem byl tým Bulldogs Brno.

Úvod zápasu byl opatrný a na obou týmech byla vidět mírná nervozita plynoucí z možnosti získat první letošní body do tabulky Tipsport Superligy. První kdo se dokázal gólově prosadil byl Matyáš Krebner, kterého o pár minut později následoval Daniel Cabejšek. První třetina už nabídla pouze dvě vyloučení, které však ani jeden tým nedokázal zužitkovat a klokani tak vedli 2:0.

Na branky bohatší druhou třetinu začali lépe hosté. Brněnští hráči přišli po pauze viditelně nabuzeni a na hřišti to bylo znát. O snížení se za hosty postaral Petr Voltner. Poté už však úřadovali pouze domácí. Na 3:1 zvyšoval Honza Dobisík a další dvě branky přidal Pepa Juha. Zvláště jeho druhý gól z nařízeného trestného střílení byl opravdu parádní a celá hala zůstala v úžasu. Do poslední třetiny jsme tak šli s vedením 5:1.

Tam kde Pepa Juha skončil, tak i ve třetím dějiství začal. V sedmé minutě poslední části zkompletoval svůj první Superligový hattrick. Kvalitní výkon klokanů pokračoval a o další branku se postaral slovinský reprezentant v řadách Bohemians Anže Šneberger. Buldoci však bojovali do poslední minuty a podařilo se jim alespoň korigovat, když na 7:2 dával Tomáš Kadavý.

Více toho zápas již nenabídl a 135 diváků, kteří si našli na Děkanku cestu, mohlo slavit spolu s klokany výhru 7:2.

FbŠ Bohemians – Bulldogs Brno 7:2

branky: 4. Matyáš Krebner, 6. Daniel Cabejšek, 26. Jan Dobisík, 33. Josef Juha, 36. Josef Juha, 47. Josef Juha, 49. Anže Šneberger – 22. Petr Voltner, 55. Tomáš Kadavý; rozhodčí: Milan Baloun – Roman Šuvada; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Michal Kotouček 22 – Filip Kuhn 12; po třetinách: 2:0, 3:1, 2:1;

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.