Průtah v Mirošově je hotový

Zahájení stavebních prací v Mirošově začalo 3. června 2018. Slavnostní uvedení stavby do provozu za účasti náměstka hejtmana pro dopravu Pavla Čížka, zástupců města Mirošova a zhotovitele pak proběhlo 5. prosince 2018.

Součástí stavby je kompletní rekonstrukce vozovky, dále pak úprava dvou protilehlých autobusových zastávek se zřízením místa pro přecházení, odvodnění komunikace do nových uličních vpustí a pročištění příkopů. Zároveň proběhla oprava mostu ev.č. 11725-1 v Mirošově.

V části financované městem Mirošov bylo provedeno přeložení a výstavba nových chodníků, nástupišť zastávek, sjezdů na místní komunikace a vjezdů k nemovitostem. Stavba byla prováděna po třech úsecích.

Investiční stavební akce je financována dvěma objednateli, a to Správou a údržbou silnic Plzeňského kraje a městem Mirošov. Celkové náklady stavby činí 15.372.000 Kč bez DPH. Zhotovitelem prací je společnost Robstav stavby k.s

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak