Prostějovští hokejisté obují kopačky na fotbalovém turnaji Hořava Cup

(Aktualizováno před )

Prostějovští hokejisté nazují kopačky na fotbalovém turnaji Hořava Cup, kde jako domácí tým budou usilovat o vítězství v prvním ročníku turnaje. Oficiální tváří turnaje se stal Matouš Venkrbec, který povede svou letku nejen proti hokejovým soupeřům. Těšit se můžete na pikantní bitvu s hokejisty HC Zubr Přerov nebo ženským týmem AC Sparta Praha, který pravidelně nastupuje v ženské Champions league.

Soupeři Jestřábů budou již zmiňovaní hokejisté Přerova, SK Prostějov 1913, LHK Jestřábi Prostějov retro (za něj nastoupí hokejisté, kteří se podíleli na postupu do 1.ligy), All star tým Josefa Hrabala (Radek Faksa, Petr Čáslava, Rostislav Klesla, Rostislav Olesz a další), AZ Havířov, HC Frýdek Místek (za účasti hráčů Třince), HC Torrax Poruba, dále pak fotbalistky AC Sparta Praha a All star team Františka Jury (bývalí fotbalisté v čele s Lukášem Zelenkou).

První utkání turnaje začíná v 9 hodin na fotbalovém hřišti v Kostelci na Hané a poslední zápas se končí v 18:00. Pro fanoušky budou připravené stánky s občerstvením, dětské hřiště a bohatý doprovodný program. Na akci se objeví i unikátní nafukovací atrakce BootCamp, kterou využívají i vojenské jednotky. Od 18:30 bude probíhat neformální posezení při hudbě rádia Haná. Vstupné na celou akci bude 100 Kč a část z výtěžku akce půjde na charitativní účely.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz