Prostějovští fotbalisté porazili Hlučín 2:0

V posledním zápase MSFL ročníku 2017/2018 zajížděli fotbalisté Prostějova do Hlučína. Duel, který se měl odehrát na samém prahu jarní sezóny, tak už v současné konstelaci neměl žádný dopad na konečnou tabulku. Bez základních opor ovšem i tak z Hlučína odvezli chlapci všechny body. Vše podstatné se událo v prvním poločase, kdy Langer a Žykol stanovili konečný výsledek 2:0 v prostějovský prospěch.

FC Hlučín – 1.SK Prostějov 0:2 (0:2)
Branky: 15. Langer, 28. Žykol
Rozhodčí: Drozdy – Ogrodník, Šamárek; ŽK: 49. Hudeczek, 64. De Carvalho, 77. Bialek. Diváci: 120.

Sestavy:

FC Hlučín: Kolenko – Massaniec, Bialek, Heinik, Dostál – Ságner, Málek, Žižka, Hudeczek – Krejčí (74. Mikoláš), Jančík (46. De Carvalho). Trenér: Radomír Korytář

1.SK Prostějov: Neoral (46. Jícha) – Machynek, Rus, Hirsch – Pančochář – Šteigl, Fládr, Žykol, Zapletal (74. Smékal) – Langer (84. Popelka), Hapal. Trenér: Oldřich Machala

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.