Prostějovští fotbalisté měli na Vysočině smůlu, s Jihlavou prohráli 0:1

Na Vysočině fotbalisté Prostějova v pátečním podvečeru odehráli vyloženě smolné utkání. Domácí si během celého zápasu nevypracovali vyloženou gólovou šanci, zatímco prostějovští měli hned pět vynikajících příležitostí. Bohužel zůstaly nevyužity a to se krutě vymstilo. V závěru pětiminutového nastavení dostali domácí možnost volného kopu a z dorážky ji dokonale využili. Hned poté se pískal konec…

FC Vysočina Jihlava – 1.SK Prostějov 1:0 (0:0)

Branka: 90.+5 Zoubele
Rozhodčí: Severýn – Fišer, Dresler; ŽK: 40. Klíma, 90. Šlein – 40. Janíček, 90.+4 Slaninka, 90.+5 Schuster. Diváci: 1349.

Sestavy:

FC Vysočina Jihlava: Vízek – Preisler, Tlustý, Štěpánek, Fulnek – Novotný, Machuča, Levin (85. Šlein), Javůrek (77. Turyna) – Zoubele, Klíma (65. Šefčík). Trenér: Michal Šmarda.

1.SK Prostějov: Bréda – Slaninka, Schuster, Janíček, Machynek – Koudelka (88. Kovařík), Žikol (80. Fládr), Pernackij (73. Pančochář), Polák, Hapal – Kroupa. Trenér: Oldřich Machala.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.