Prostějovští fotbalisté jsou vítězi třetí ligy

Ještě dávno před výkopem našeho sobotního utkání proti HFK Olomouc je jasné, že 1.SK Prostějov vyhrál tento ročník Moravskoslezské fotbalové ligy. Rozhodla o tom včerejší remíza Velkého Meziříčí v Uničově 2:2. Oba celky si předehrávaly odložené 17. kolo. Celek z Vysočiny ztrácí na tým Prostějova čtyři body, přičemž má před sebou už jen poslední zápas doma s Otrokovicemi.

O úspěchu Uničova napovídal už první poločas, v němž byli domácí jednoznačně lepším týmem, jen svoji převahu nevyjádřili střelecky. Brzy po změně stran se ovšem VelMez dostal do vedení, které zvýšil na dvoubrankový náskok. Jenže domácí během dvou minut srovnali a zápas tentokrát rozhodčí neprodlužoval až do vítězství vysočinského celku.

A co říká na výsledek z Uničova kapitán Karel Kroupa? „Popravdě jsem chtěl, aby Velké Meziříčí vyhrálo a sobotní utkání s Holicí tak neztratilo potřebný náboj a motivaci,“ vzkázal přes SMS nejlepší střelec tohoto ročníku MSFL.