Prostějovští fotbalisté jsou vítězi třetí ligy

Ještě dávno před výkopem našeho sobotního utkání proti HFK Olomouc je jasné, že 1.SK Prostějov vyhrál tento ročník Moravskoslezské fotbalové ligy. Rozhodla o tom včerejší remíza Velkého Meziříčí v Uničově 2:2. Oba celky si předehrávaly odložené 17. kolo. Celek z Vysočiny ztrácí na tým Prostějova čtyři body, přičemž má před sebou už jen poslední zápas doma s Otrokovicemi.

O úspěchu Uničova napovídal už první poločas, v němž byli domácí jednoznačně lepším týmem, jen svoji převahu nevyjádřili střelecky. Brzy po změně stran se ovšem VelMez dostal do vedení, které zvýšil na dvoubrankový náskok. Jenže domácí během dvou minut srovnali a zápas tentokrát rozhodčí neprodlužoval až do vítězství vysočinského celku.

A co říká na výsledek z Uničova kapitán Karel Kroupa? „Popravdě jsem chtěl, aby Velké Meziříčí vyhrálo a sobotní utkání s Holicí tak neztratilo potřebný náboj a motivaci,“ vzkázal přes SMS nejlepší střelec tohoto ročníku MSFL.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.