Search
Close this search box.

Prostějov si přivezl celkem sedm medailí !

Na začátku února se konala halová mistrovství České republiky mladšího žactva do 12 let, pořadatelem chlapeckého šampionátu byl klub ČLTK Bižuterie Jablonec nad Nisou, dívčího TK Sparta Praha. Mladí hráči TK AGROFERT Prostějov získali celkem sedm medailí, potěšující je především umístění Maxima Mrvy a Jana Kumstáta, oba jsou ročník 2007 a ještě příští rok mohou startovat na MČR této věkové kategorie!

Na začátku února se konala halová mistrovství České republiky mladšího žactva do 12 let, pořadatelem chlapeckého šampionátu byl klub ČLTK Bižuterie Jablonec nad Nisou, dívčího TK Sparta Praha.
Mladí hráči TK AGROFERT Prostějov získali celkem sedm medailí, potěšující je především umístění Maxima Mrvy a Jana Kumstáta, oba jsou ročník 2007 a ještě příští rok mohou startovat na MČR této věkové kategorie!

Maxim Mrva se dostal do finále dvouhry, Jan Kumstát do semifinále dvouhry a byl v semifinále čtyřhry s Janem Klimasem (TK TENNISPOINT FM. Karel Frömmel (2006) vyhrál s Petrem Brunclíkem (TK Sparta Praha) čtyřhru. Na Spartě se Sára Bejlek (2006) stala semifinalistkou dvouhry a s Nikolou Bartůňkovou (I. ČLTK) vyhrála čtyřhru, Lucie Urbanová (2006) se Viktorii Starečkovou (2006, TK Sparta Praha) probojovala do finále čtyřhry.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient