Prodej permic na jubilejní sezonu HC Vítkovice RIDERA startuje již zítra

(Aktualizováno před )

Pondělí 18. června, 10:00 hodin. Prodej nových a aktivace stávajících sezonních Klubových karet HC VÍTKOVICE RIDERA na extraligový ročník 2018/2019 začíná. Permice budou v prodeji na pokladně OSTRAVAR ARÉNY, ale i online v síti Ticketportal. Rezervace míst pro permanentkáře z minulé sezony trvá do 17. srpna.

HC VÍTKOVICE RIDERA slaví v sezoně 2018/2019 90. výročí svého založení. Ostravský klub v pondělí 18. června odstartuje prodej sezonních permanentních Klubových karet. Věrní fandové s permicemi ušetří za sezonu v průměru nejméně 1 500 Kč! Kromě toho také na permanentkáře čekají i benefity a zajímavé slevy.

Vítkovické permice už skoro deset let nesou označení Klubové karty. Systém jedné karty na více sezon buduje prestiž i sepjetí věrného fanouška s tradičním hokejovým klubem. Ostravané v minulé sezoně skončili v základní části na 4. místě a celkově se umístili na 5. příčce. Nová sezona začne 14. září a Klubové karty HC VÍTKOVICE RIDERA půjdou do prodeje o necelé tři měsíce dříve, v pondělí 18. června od 10:00 hodin. Prodávat se bude na pokladně OSTRAVAR ARÉNY a také online v síti Ticketportal.

Stávající permanentkáři mají také své místo rezervováno, ovšem jen dočasně. Rezervace míst z minulé sezony končí v pátek 17. srpna. Poté jdou do volného prodeje všechna místa v aréně, která do té doby nebyla obsazena pro nadcházející sezonu. Samozřejmě i po tomto datu budou moci stávající permanentkáři koupit permici za sníženou věrnostní cenu, jen se vystavují riziku, že jim jejich sedadlo z minulé sezony může obsadit někdo jiný.

Novinkou je možnost aktivovat stávající permici čistě online z pohodlí domova prostřednictvím sítě Ticketportal.

KE KAŽDÉ PERMICI JE MOŽNÉ DOKOUPIT PARKOVÁNÍ
Tradičně ke každé permici je možné dokoupit i parkování, což výrazně usnadní a ulehčí příjezd na domácí zápasy Vítkovic.

BONUSY K PERMICÍM
první 3, kteří si koupí či dobijí dospělou permanentku na pokladně,
získají 2 vstupenky v hodnotě 1 800 Kč zcela zdarma
všichni ostatní, kteří si dobijí či zakoupí permanentku získají unikátní
kód, na základě kterého mohou zakoupit vstupenky na Létofest se slevou 250
Kč za kus.
Současná cena dvoudenní vstupenky na festival Létofest 2018 je 900 Kč, s naším unikátním kódem mohou permanentkáři za cenu 650 Kč zakoupit až 10 ks zvýhodněných vstupenek, tj. mohou uspořit až 2 500 Kč. Vstupenky je možno zakoupit na www.ticketlive.cz/hcvitkoviceridera (bez zadání kódu není možno uplatnit slevu). Fanoušci, kteří si dobijí či zakoupí permici online, mohou zažádat o benefity na festival Létofest 2018 prostřednictvím mailu – marketa.tusisova@hc-vitkovice.cz

2 vstupenky za zvýhodněnou cenu při předložení permice na vybraná divadelní představení hraná v srpnu 2018 v letním amfiteátru za domem kultury Poklad v Ostravě-Porubě.

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz