Prodej hokejových permanentek sviští v Pardubicích opět naplno

(Aktualizováno před )

Hokejový klub Dynamo Pardubice pokračuje s prodejem permanentních vstupenek na novou extraligovou sezonu 2018/2019. V pátek 15. června 2018 skončil termín rezervací pro majitele permanentek z minulého ročníku, uvolněná místa byla poskytnuta do prodeje.

Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu byl zahájen ve středu 23. května 2018 na pokladnách ČSOB Pojišťovna areny i v systému ONLINE VSTUPENKY. Rezervace míst pro permanentkáře ze sezony 2017/2018 trvala do pátku 15. června 2018 do 18.00 hodin, v pondělí 18. června 2018 klub zanesl uvolněná místa do běžného prodeje, který poběží až do pátku 31. srpna 2018.

Majitelé platebních karet Dynamo z minulé sezony mohou uplatnit nově vyšší, tedy desetiprocentní slevu.

Registrace platebních karet DYNAMO v systému ONLINE VSTUPENKY pozbyly platnosti, fanoušci se budou muset opět registrovat. Dynamo činí toto opatření z důvodu zavedení obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

V případě objednávky permanentní vstupenky na fakturu, je třeba nejprve vystavit objednávku a zaslat ji na info@hcdynamo.cz. Tento postup je nutný i v případě vystavení i jiných účetních dokladů o zaplacení permanentní vstupenky.

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz