Search
Close this search box.

Problémoví opilci putují rovnou na záchytku

Ve středu 14. března odpoledne vyjíždí strážníci řešit stížnost na tři opilé bezdomovce, kteří budí veřejné pohoršení na autobusové zastávce na ul. Pražská. Jeden z nich, 51letý muž z Mastníka, byl pro svoji opilost po lékařském souhlasu převezen na Protialkoholní záchytnou stanici do Jihlavy k vystřízlivění.

O tři hodiny později převážejí strážníci do stejného zařízení i 59letého muže z Budišova, který ležel ve vozovce na ul. Fibichova. Byla u něj provedena dechová zkouška s pozitivním výsledkem 2,085 promile alkoholu v dechu.

Ve čtvrtek 15. března večer přijali strážníci informaci o tom, že v chodbě domu na ul. Družstevní leží podnapilá žena. I tato 54letá žena z Jaroměřic na Rokytnou, u které byla provedena dechová zkouška s pozitivním výsledkem 1,590 promile alkoholu v dechu, byla po lékařském souhlasu převezena do Protialkoholní záchytné stanice v Jihlavě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient