Příští týden bude opět průjezdná Smetanova ulice v Mladé Boleslavi

Další z ulic, která v letošním roce prošla kompletní rekonstrukcí, bude brzy opět zprůjezdněna. Jedná se o Smetanovu ulici, kde se dělají kompletně povrchy silnice i nové chodníky, doplněna bude také zeleň a upravena parkovací místa. O nadcházejícím víkendu zde bude probíhat definitivní balení povrchů vozovky a ve čtvrtek 20. září by měla být rekonstrukce definitivně ukončena.

Práce ve Smetanově ulici začaly už 9. května, kdy sem nastoupili nejprve plynaři a poté také firma VaK, jako poslední pak nastoupila firma Colas, která vyhrála zakázku od města a měla by dát ulici definitivní novou podobu.
Souběžně s tím také probíhaly práce v sousední „malé“ TGM, obslužné komunikaci nad obchody, ta už je částečně rovněž dokončená a v jedné části otevřená, kompletně hotová by měla být 3. října. Navazující práce v části další sousední ulice, tedy Dukelské v úseku od kulturního domu po křižovatku s TGM, skončí 31. října.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.