Příprava Panterů na další florbalovou sezónu je v plném proudu!

(Aktualizováno před )

Florbalová sezona 2017/2018 už je sice za námi, ale Panteři rozhodně nezahálí! Příprava na další ročník je už v plném proudu nejen pro elitní týmy mužů a žen, ale i pro všechna jejich rezervní družstva a pro všechny mládežnické kategorie od Elévů až po Juniory. Muži vyjma účasti na Jarním poháru, kde pod hlavičkou již téměř tradičního turnajového týmu „Hulící četa“ a dobrých výkonech, obsadili konečné druhé místo, poctivě polykají náročné dávky fyzické přípravy stejně jako jejich něžnější extraligové spoluhráčky, které se v uplynulém ročníku Extraligy probojovaly do čtvrtfinále a rády by tento úspěch minimálně zopakovaly. Každoroční dril v domovské radlické aréně a přilehlém okolí bude letos zpestřen mimo jiné i několika turnaji po celé republice.

Začínají v Brně, kde se na desátém ročníku turnaje Brno Hummel Open Game Kids 2018 v termínu 21. -24. 6. představí hned šestice jejich týmů. Veškeré zpravodajství z turnaje budete moci sledovat na klubovém webu a sociálních sítích.

Na ně na turnaji Brno Hummel Open Game naváže 28. 6. – 1. 7. #nejlepsitymnasvete, který obhajuje loňské bronzové medaile. Pokud budete sledovat sociální sítě a klubový web, tak vám nic neunikne.

Během letních prázdnin, kdy probíhá fyzická příprava individuálně, čeká mládež další zpestření a cenná zkušenost, největší mládežnický mezinárodní turnaj – Prague Games. Ten proběhne 11. – 14. 7. a zúčastní se ho Starší žákyně, Dorostenky, Mladší a Starší žáci a Dorostenci.

Panteři zavítají i na největší mezinárodní turnaj, kterým je Czech Open, kde se v kategorii ELITE představí Panterky a tři družstva Panterů v kategorii OPEN.

Kromě těchto turnajů, kde hráči nastupují pod hlavičkou svého klubu navštíví i turnaje, kde se budou florbalem primárně bavit. Na Pantery budete moci narazit na začátku července na turnaji konaném pod širým nebem v Dobrušce, kde se dle našich informací ukáže hned čtveřice týmů a pak tradičně ve Rtyni na Orel Cupu, kam opět vyšlou dva týmy, jeden složený převážně z elitního družstva a jeden složený z řad Sépiáků, kteří budou doplněni o zajímavé posily.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz