Search
Close this search box.

Primátor přijal úspěšné futsalisty

Družstvo úspěšných futsalistů U19 SK Interobal Plzeň včetně trenérů přijal ve středu 21. března primátor Martin Zrzavecký společně s radním pro oblast podpory podnikání a sportu Petrem Chvojkou. Mladí sportovci se stali mistry turnaje Final Four 2017/2018 v kategorii do 19 let, když počátkem února v Hodoníně ve finále přehráli Atraps-Hombres Brno a přivezli do Plzně zlaté medaile.

„Chtěl bych vám všem poděkovat za výbornou reprezentaci našeho města a také za to, že jste vzorem i těm mladší, kteří teprve začínají, a ukázali jste jim, že se lze dopracovat takových úspěchů,“ uvedl primátor Martin Zrzavecký.

V následující neformální diskusi mladí sportovci i trenér hovořili se zástupci vedení města o podmínkách k tréninku, přípravě na zápasy a o dalších záležitostech z této oblasti. Kapitán týmu Dušan Künstner připomněl, že největší poděkování patří trenérům, protože dokázali z obyčejných fotbalistů udělat futsalisty a dovést je až k vítězství.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient