Přijďte podpořit psí útulek Voříšek a jeho první charitativní kalendář!

Nafotila jsem charitativní kalendář pro jmenovaný útulek a v neděli 16.12. od 16 hodin se koná jeho křest v Domino Havana Baru.
Bude tam malé občerstvení, přípitek, samotný křest, „výstava“ fotek z kalendáře a i těch, které se do kalendáře nedostaly a pár fotek z backstage, také tam bude fotokoutek, kde se budou lidi moci vyfotit s psí hvězdou kalendáře – Alexandrou, dále soutěž o profi focení (z prodaných kalendářů vylosujeme jeden podle čísel na zadní straně), a samozřejmě budou k prodeji kalendáře, ke kterým ještě kupující dostanou slevu 10% na výrobu fotoobrazu.

Kalendáře budou k dispozici ve dvou variantách – velký nástěnný kalendář za 600 Kč a stolní kalendář za 280 Kč. Budou tam i nějaké drobnosti na prodej jako odznáčky nebo samolepky.
Veškerý výtěžek z prodeje putuje do útulku, protože všichni zúčastnění pracovali bez nároku na honorář (jsou vypsaní na poslední straně kalendáře).
Vstupné bude dobrovolné – z něj se zaplatí náklady za křest a co bude navíc, opět připadne útulku.
Na titulní straně kalendáře máme Aničku Julii Slováčkovou, ale vzhledem k povinnostem nemůže dorazit.
Odkaz na událost zde: https://www.facebook.com/events/280921779233817/?notif_t=plan_user_associated&notif_id=1543058651155591

Kdo se nebude moci zúčastnit křtu a kalendář by přesto rád pořídil, může tak udělat buď on-line na webových stránkách útulku www.vorisek.org, případně také osobně vyzvednout v útulku Voříšek nebo v ateliéru, kde se kalendář fotil – atelierolomouc.cz.

Klára Künstlerová

Autorem článku nejsou Domácí noviny
Za obsah článku neneseme odpovědnost

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.