Přibyslavští fotbalisté v posázavském derby po dramatickém boji porazili Ledeč

Fotbalisté SK Přibyslav poprvé v podzimní části přeboru Kraje Vysočina v kopané vyhráli. Na svém hřišti porazili FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 4:3, když již v 8. minutě vedli 2:1.

Dramatické utkání mělo na straně domácích dva hrdiny. První tři branky soupeři vsítil dorostenec Jakub Bačkovský, teprve v listopadu bude mít 18 let. Tím druhým byl brankář Lukáš Pazderka, v závěru zápasu za stavu 3:3 bravurně chytil penaltu i její dorážku. Domácí potom ještě stihli vsítit čtvrtou branku, získali tak první tři body a odlepili se od úplného dna tabulky. Posázavskému derby přihlížel starosta města Přibyslav Martin Kamarád. Příště mužstvo zajíždí do Nové Vsi u Nového Města na Moravě.

Vysokou porážku v okresním přeboru Havlíčkobroska si z Vísky přivezla přibyslavská rezerva, dostala tam 6 gólů a žádný nedala. Další neděli hostí doma Herálec.

Pěkná úroda branek byla k vidění na hřišti Sativy Keřkov. Bramboráři v soutěžní III. třídě porazili béčko Habrů 7:2.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient