Přibyslavské fotbalové áčko porazilo v posledním zápasu Vísku 8:0

(Aktualizováno před )

Druhé mužstvo fotbalového klubu SK Přibyslav se v neděli rozloučilo s letošním ročníkem okresního přeboru Havlíčkobrodska. Na svém hřišti porazilo tým obce Víska vysoko 8:0. Pomezní rozhodčí zápasu byla teprve patnáctiletá(!) Markéta Kutlvašrová. Jelikož nevlastní řidičský průkaz, do Přibyslavi ji dovezla maminka. “Tak mladá rozhodčí ofsajdy v Přibyslavi dosud nemávala,” řekl kronikář klubu Petr Stehno.

Utkání mohlo skončit 9:0, ale hrotový útočník domácích Adam Vostál vzal spravedlnost na svoji kopačku a pokutový kop záměrně poslal mimo branku soupeře. Byl totiž přesvědčen, že pomezní i hlavní sudí se při posouzení zákroku ve velkém vápně domácích mýlili. Vostál ovšem přibyslavskou střelnici otevřel, když první gól vsítil ze skutečné penalty.

Hrálo se za aprílového počasí. Silný déšť, který dresy hráčů promočil do nitky, vystřídala slunci otevřená obloha.

Ve stejné soutěži Sativa Keřkov prohrála ve Věžnici 0:2 a o svém setrvání v okresním přeboru Havlíčkobrodska rozhodne příští týden doma v záchranářském duelu s Golčovým Jeníkovem.

Přibyslavské A mužstvo remizovalo v Košeticích v okrese Pelhřimov 1:1. Zda se udrží v krajském přeboru Vysočiny, nebo sestoupí do I. A třídy, již nezáleží pouze na něm.

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz