Search
Close this search box.

Příbramský tým si nespravil chuť po čtyřech ligových porážkách ani v MOL Cupu

Příbram se do pohárového zápasu s Bohemians postavila s dalšími dvěma změnami v sestavě. V základu byl zpátky Jan Rezek a také Georgios Katidis. A úvod zápasu jsme neměli špatný. Prudký rohový kop se snažila zakončit dvojice Radek Voltr a Marek Kodr. Míč bohužel po dvou tečích hlavou skončil mimo branku.

Hosté zahrozili v 8. minutě, když Yusuf využil chvilkové nepozornosti po faulu, který sám způsobil. Za obrannou řadou se dostal k míči, poslal pod sebe na Bartka, který se nemýlil – 0:1. Zelenočerní se i nadále snaží, ale k vidění byla jen střela Rezka, kterou v náruči lapil brankář Fryšták. Typické držení míče a převaha na míči nás však k zakončení neposouvala a tak jsme první poločas zakončili jako prohrávající tým.

Do druhé půle naskočil Roman Květ, který výrazně zvednul ofenzivní aktivitu i přesnost v nahrávkách. Na výraznější šanci však čeká tým i palce držící diváci. Na druhé straně pálí zajímavě z přímého kopu Yusuf a trefuje naštěstí tyč. Přesnější k naší smůle byl o sedm minut později znovu Bartek a přiblížil Klokany k postupu – 0:2.

Když se v 76. minutě řítil na brankář osamocený Filip Hlúpik, vypadalo to velmi slibně, střídajícímu záložníkovi se však nepovedlo přehodit vybíhajícího brankáře. O minutu později už bylo veseleji. Po Květově ráně jsme kopali roh, ze kterého se konečně prosadil hlavou příbramský střelec. Konkrétně to byl Marek Kodr, který vyskočil nejvýše a nedal brankáři šanci – 1:2.

Vyrovnání přes veškerou snahu se našemu celku nepovedlo a tak jsme po dvou vítězných zápasech nad Zápy a Vlašimí vypadli ve 4. kole s Bohemians 1905.

Branky 77. Kodr – 8., 67. Bartek
Rozhodčí Rejžek – Kubr, Fišer
Žluté karty Soldát, Fantiš, Antwi

Příbram Kočí – Nitrianský, Tregler, Kodr, Antwi (83. Nový) – Katidis (46.Květ), Pejša (58. Hlúpik), Rezek, Soldát, Voltr – Fantiš.

Bohemians 1905 Fryšták – Švec, Schumacher, Bartek (90+2. Vodháněl), Záviška, Yusuf (78. Vaníček), Šmíd, Krch, Dostál, Hašek, Mašek (85. Jindřišek).

1.FK Příbram – Bohemians Praha 1905 1:2

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient