Příbramský odchovanec Antonín Fantiš pomohl k výhře a odpovídá na dotazy

Tondo, ukázalo se dnes na hřišti, že tým zůstal přes zimu bez velkých zásadních změn a souhra fungovala?
Samozřejmě je důležité, když se do kádru, který funguje moc nezasahuje a má možnost se sehrát a já myslím, že to je i náš případ. Jsem rád, že nám to vyšlo a získali jsme tři body.

Zdá se mi, že z týmu čiší určitá pohoda a soudržnost, která se projevuje na hřišti, je to tak?

Jsme dobrá parta kluků, která táhne za jeden provaz. Sedli jsme si a pomáháme si vzájemně. Měli jsme dobrou přípravu, která nám vyšla a těšili jsme se už na soutěžní zápas.

Příprava se protáhla o týden díky odloženému zápasu s Vlašimí.Pomohlo týmu minulé odložené kolo, nebo už jste chtěli hrát?
Můj názor je, že fotbal se hraje pro lidi a pokud bude -10 stupňů tak kdo na ten fotbal přijde? Zároveň to bylo i nebezpečné, protože terén byl tvrdý, takže odložení bylo určitě správné.

Tvoje výkony mají vzestupnou tendenci, ale pořád chyběl gól. Můžeme se po dnešku těšit na brankostroj v Tvém podání?
Já jsem za ten gól samozřejmě moc rád, protože jsem se trefil snad před sto lety.Kluci už si ze mě dělali srandu, že gól nedám nikdy, ale já už se pod tlak nedostávám protože jsem rád, že se daří mužstvu a je jedno kdo dá gól.

Střeleckou formu má však Peter Grajciar, je to hráč, který svými zkušenostmi táhne mužstvo?

Péťa má perfektní střelu a opravdu nám hodně pomáhá, protože je to skvělý fotbalista a doufám, že mu to tam letos ještě několikrát spadne.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient