Search
Close this search box.

Příbramský Junior klub se po přestavbě otevře prvním návštěvníkům

Po několikaleté přestávce se znovu otevírá proslulý příbramský Junior klub. Rekonstrukce objektu sice ještě není úplně dokončena, ale již je znám termín první akce. Opening party se koná v sobotu 29. září od 21:30 hodin a návštěvníkům nabídne vše, na co dříve byli v tomto klubu zvyklí. Zábavu, tanec, dobré pití a hlavně skvělou hudbu.

Za mixážní pult se postaví skvělí dýdžejové, mezi nimi samozřejmě všem Příbramákům známý DJ Bery. Moderování se ujme Marcel Forejt, občerstvení zajistí Sportovní zařízení města.

„Je mi líto, že se rekonstrukce Junior klubu dostala do takového skluzu, vše mělo být hotové v červnu. Zbývají nám ještě nějaké dodělávky, ale to, co jsme slíbili, rozhodně dokončíme,“ uvedla příbramská místostarostka Alena Ženíšková s ujištěním, že klub je už teď připraven na uspořádání otvírací párty.

„V tuto chvíli máme povolení k předběžnému užívání části stavby. O jeho získání jsme usilovali proto, abychom mohli veřejnosti ukázat, že Junior klub fungovat může. Také chceme otestovat jeho možnosti, než bude vybrán, popř. nevybrán jeho případný příští nájemce a než bude definitivně rozhodnuto o jeho dalším osudu,“ upřesňuje starosta města Příbrami Jindřich Vařeka.

Junior Klub Příbram má v tuto chvíli nový příjemný vstup a šatnu, rozšířené prostory toalet i sálu. Pro tuto sobotu bude fungovat jen v omezeném provozu. Kapacita sálu je omezená, pro návštěvníky akce bude proto připravena i terasa s možností občerstvení.

Do konce listopadu bude probíhat výběrové řízení na nájemce klubu. Pokud by se žádný nenašel, pak by budova, která je ve vlastnictví města, byla v provozu pod hlavičkou Sportovního zařízení města Příbram. „Stavba bude novému nájemníkovi, ať už jím bude kdokoliv, předána po ukončení výběrového řízení,“ dodává Vařeka.

„Nájem je poměrně vysoký, to si plně uvědomujeme, ale vychází ze znaleckého posudku a zároveň vypovídá o financích, které jsme za rekonstrukci vynaložili,“ konstatuje Ženíšková. „Je to takový dárek všem Příbramákům, kterým navazujeme na slavnou tradici tohoto klubu. Já osobně si dokážu jeho další fungování velmi dobře představit,“ pokračuje s tím, že klub by kromě hudebních akcí mohl sloužit také k uspořádání karnevalů, oslav, firemních večírků nebo menších společenských akcí.

„Ačkoliv výběrové řízení ještě neskončilo, kontaktují mě spolky, které by si chtěly klub pronajmout na určité příležitosti. I to je jedna z variant fungování,“ dodává na závěr svou představu fungování Junior klubu bez stálého nájemce místostarostka Ženíšková.

K Junior klubu už nebudou moci jezdit vozy Taxi služby.

V rámci výstavby a vzniku nové in-line dráhy, která vede i kolem Junior klubu, platí ze směru od Březnické ulice k Junior klubu zákaz vjezdu motorových vozidel. Touto cestou budou moci projet pouze složky IZS a zásobování. S ohledem na nový povrch in-line dráhy prosíme návštěvníky o pochopení a o to, aby zákaz respektovali.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient