Search
Close this search box.

Příbram se během reprezentační přestávky posiluje. Získala pět hráčů

Minulý týden ztratila prvoligová Příbram ofenzivní kometu letošní sezony Jana Matouška. Tento útočný štírek nakonec přece jenom přešel do Slavie, i když se původně počítalo s tím, že zůstane v Příbrami až do konce podzimu.
Středočeký klub však nelenil a snažil se za něj získat náhradu. A dnes mohla Příbram oznámit, že přichází pět nových hráčů.
Právě ze Slavie získala ofenzivního záložníka Ruslana Minzagova. Dále oblékne příbramský dres další útočně laděný hráč Radek Voltr, který doteď působil v Liberce. Oba hráči přichází na půlroční hostování. „Doufáme, že dokážou navázat na Matouškovy výkony,“ řekl majitel příbramského klubu Jan Starka.

Dukla ale získala i hráče nastálo. Je jím Mário Holek, který ale musí nejdřív doléčit zranění.
„S Mariem přichází velké zkušenosti, nejenom z české ligy, když má za sebou úspěšná angažmá. Nyní se zotavuje po zranění, jakmile bude připraven do utkání, bude to určitě velké zkvalitnění naší defenzivy,“ řekl Starka.

Ale to není vše. Ze Slovanu Bratislava přichází také na přestup třiadvacetiletý slovenský záložník Dominik Duda. Poslední posilou je jednadvacetiletý útočník Petr Pejša z třetiligového Vltavínu. „Není to tak dlouho, co tu byl Pejša na zkoušce. Nyní se k němu vracíme v rámci ročního hostování s opcí. V ČFL předvádí stabilní a kvalitní výkony,“ uvedl Starka. „Duda je rychlonohý sředopolař, který ve Slovanu nedostával tolik prostoru, kolik si zaslouží. Věříme, že v Příbrami ukáže své kvality,“ dodal.

Ke změněn došlo i v realizačním týmu. Novým asistentem je Bohumil Pilný, který nahradí Petra Janotu. Ten se vrací k mládeži.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient