Při nehodě tří aut v Kamenci u Poličky se zranili tři lidé

Do Kamence u Poličky k dopravní nehodě spěchali hasiči z Poličky v úterý v 7.08 hodin. Střetly se zde dodávka, nakladač a osobní automobil. Ihned po příjezdu na místo bylo nutné vyprostit ze zdemolované dodávky zaklíněného řidiče. K vyproštění hasiči použili hydraulické vyprošťovací nůžky, rozpínáky, ale také rozpěrné tyče. Řidič byl po vyproštění předán na nosítkách zdravotníkům a následně vrtulníkem transportován do nemocnice. Při nehodě došlo také k požáru osobního Suzuki. Požár byl zlikvidován. Při nehodě byly celkem zraněny tři osoby. Příčiny nehody vyšetřují policisté.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak