Při nehodě se z nákladního auta vysypal písek

HZS Pardubického kraje, územní odbor Ústí nad Orlicí

U nehody nákladního automobilu v Radhošti zasahovaly v pondělí 22. října v 9.09 hodin dvě jednotky hasičů z Vysokého Mýta – profesionální a dobrovolná. Plně naložený nákladní automobil pískem skončil na boku. Řidič byl předán do péče zdravotníkům. Hasiči zajistili vozidlo proti požáru. Dále bylo nutné zamezit úniku provozních náplní. Uniklé látky byly posypány sorpčním materiálem. Unikající pohonné hmoty hasiči zachytávali a odčerpávali do sudů. Řidič měl totiž všechny nádrže plné nafty. Na místo si majitel vozidla nechal přivolat specializovanou firmu k vyproštění nákladního automobilu. Při samotném vyproštění vozidla dohlížela ještě jednotka hasičů, aby nedošlo k dalšímu úniku látek do zeminy.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.