Při nehodě na karlovarské dálnici se zranili dva lidé

16. listopadu 2018 havarovalo dodávkové vozidlo, ve kterém cestovaly dvě osoby. Sedmatřicetiletý řidič nepřizpůsobil rychlost, došlo ke střetu s krajovými svodidly a poté se vozidlo nárazem převrátilo na bok přes oba dva jízdní pruhy. Policisté vyzvali řidiče k dechové zkoušce, která byla s negativním výsledkem. Obě osoby utrpěly zranění lehčího charakteru a byly převezeny posádkou do nemocnice.

V době prvotního šetření byla dálnice D6 ve směru do Prahy plně uzavřena a policisté prováděli odklon dopravy po přilehlých komunikacích. Provoz byl plně obnoven po sedmé hodině.Příčina dopravní nehody je nadále v šetření.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.