Při dopravních nehodách v Karlovarském kraji se během víkendu zranilo devět lidí, jedno malé dítě pak na místě zemřelo

Od pátku do pondělí zasahovali hasiči v Karlovarském kraji u sedmi dopravních nehod. Při nich se celkem devět osob zranilo a jedno tříleté dítě zemřelo. Tragická dopravní nehoda se stala v sobotu odpoledne v Aši, kde osobní auto srazilo malé dítě. I přes rychlou pomoc záchranářů dítě na místě zemřelo, přivolaný vrtulník tak byl odvolaný během letu. Hasiči se stanice Aš zajistili místo nehody, na místě bylo rovněž nutné poskytnout první psychickou pomoc. Další vážná nehoda se pak stala v neděli po poledni na hraničním přechodu Svatý Kříž. Zde se srazilo osobní auto s obytným vozidlem. Při této nehodě se zranilo pět osob, z toho tři děti.

Nejvážněji zraněné dítě bylo transportováno do nemocnice letecky. Na místě kromě chebských hasičů a záchranná služby zasahovali rovněž záchranáři z Německa, včetně německého vrtulníku. Letecká záchranná služba byla povolána také k dopravní nehodě u Ostrova, kde se srazilo osobní auto s motorkou, vrtulník transportoval motorkáře. U Hranic pak narazilo osobní auto do stromu, u Nejdku se jedno osobní auto převrátilo na střechu, v Mariánských Lázních pak z havarovaného osobního auta unikalo větší množství oleje na vozovku. Poslední nehoda se stala v pondělí v ranních hodinách u Teplé, kde se srazilo osobní auto s autobusem. V autobuse kromě řidiče nejel žádný cestující. Při nehodě došlo k poškození nádrže autobusu a provozní kapaliny vytekly ven na silnici a částečně do potoka podél cesty. Hasiči se tak starali o únik, na místo povolali rovněž zástupce odboru životního prostředí. U všech nehod bylo nutné na nezbytně nutnou dobu omezit provoz pro ostatní motoristy.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak