Přesně trefená rána do rozkroku ženu zachránila před úchylákem. Policie po něm pátrá

Už více jak týden pátrají policisté po muži, který je podezřelý z obtěžování tří žen v Pekařské ulici v pražských Jinonicích.

Poprvé muž zaútočil dopoledne 18. listopadu, kdy si vyhlédl jednu běžkyni. Nejprve běžel vedle ní, sahal jí i na hýždě a poté jí dokonce sáhl do rozkroku. Žena si to však nenechala líbit a dala nenechavci ránu do obličeje. Chlípníka to však nezastavilo a dál jí obtěžoval. Až když začala žena křičet, muž utekl.
Ale ne nadlouho. Asi za půl hodiny si vybral na stejném místě další běžící oběť. Té se sice nedotýkal, ale zato se obnažoval. „Žena nechtěného „nápadníka“ oběhla a pokračovala dál. Naštěstí pro ni ji exhibicionista nijak neatakoval, ani nepronásledoval,“ uvedl mluvčí policie Tomáš Hulan.
Třetí případ se stal následující den. To si exhibicionista vybral ženu s dvěma dětmi. Muž si sundal kraťasy a obnažil penis a takto šel vedle ní. Ženu to natolik šokovala, že z toho s dětmi upadla na zem, jedno z nich měla v šatku na těle. “V tu chvíli se zastavil i zmiňovaný muž a začal se nad ženu, stále s obnaženým údem, sklánět. Ta na nic nečekala a nakopla ho vší silou do obnaženého ohanbí. Zřejmě se trefila přesně a muži tím způsobila nemalou bolest, neboť ten, hlasitě skučící, z místa okamžitě utekl,“ konstatoval Hulan.

Všechny tři ženy, které byly ve věku od 31 do 43 let, uvedly, že muž mohl mít lehce přes třicet let. Byl asi 170 cm vysoký a měl snědou pleť.
Na sobě měl tmavou mikinu s kapucí, na které měly být blíže nespecifikované pruhy, nebo geometrické obrazce, které byly světle šedivé až bílé barvy. Měl šedivé teplákové kraťasy. „Dle poškozených byl muž relativně pohledný, nijak nezapáchal a nebyl špinavý,“ konstatoval mluvčí.

Jakékoliv informace mohou lidé volat na linku 158. Policisté také žádají občany, kteří se v té době době pohybovali v těch místech, aby shlédli záznamy na kameře v autě, zda tam náhodou nemají exhibicionistu natočeného.

Scroll to Top
Web spravuje Webklient