Search
Close this search box.

Přesilovky rozhodly, Vlci ve Vrchlabí prohráli 4:1

Druhé čtvrtfinálové utkání hráli Vlci na ledě Vrchlabí. Od začátku to byl vyrovnaný zápas, aktivnější byl o něco více domácí celek. Hosté ale hráli pozorně a slušně zaplněný stadion čekal na první gól zápasu až do času 39:51, kdy domácí celek využil dvojnásobnou početní výhodu.

V úvodu poslední části pak v pokračující přesilovce domácí přidali druhou branku a od té doby měli hru více na svých hokejkách. To se projevilo další brankou v Hosnedlově brance v 50.minutě. Vlci dokázali o minutu později snížit, když puk tečoval domácí Pojkar. Branka byla připsána Nevyhoštěnému. Hráči Vrchlabí však svůj náskok opět navýšili na rozdíl tří gólů v 54.minutě a stav 4:1 už vydržel do závěrečného hvizdu. O osudu utkání tak rozhodly využité přesilové hry domácích.

HC Stadion Vrchlabí : HC Vlci Jablonec 4:1 (0:0, 1:0, 3:1)

Branky: 40.Hlaváč (Filipi), 42.Urban (Jirků, Matějček), 50.Procházka (Pšurný), 54.Šťastný (R.) – 51.Nevyhoštěný (Peřina, Tondr M.)

Sestava:
Hosnedl (Petruželka) – Zeman, Moravec, Čechura, Pavlů, Pilař P., Tondr M., Pulec – Homolka, Babec, Tondr L., Víšek, Havlas, Nevyhoštěný, Mulač, Brokeš, Peřina, Demel

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient