Search
Close this search box.

Přerovští strážníci transportovali na záchytku místní opilce

Dvakrát během uplynulého víkendu transportovali strážníci opilce na záchytku k vystřízlivění. V prvním případě se jednalo o zhrzeného partnera, který se s lahvinkou pokoušel dozvonit na svou ex. Téměř osmdesátiletá seniorka však s mužem nechtěla mít nic společného a jeho neustálé zvonění na zvonek ji obtěžovalo. Když hlídka přijela na místo, objevila seniora, který obsahem láhve rozmnožil obsah alkoholu v těle a usnul na zápraží domu. Protože nekontroloval své chování a vzbuzoval veřejné pohoršení, putoval s více než dvěma promile na záchytku.

V dalším případě se jednalo o nešťastnou obyvatelku ubytovny, která ač sama střízlivá, byla obtěžována agresivní opilou spolubydlící. Hlídka po příjezdu zjistila, že agresorka způsobila druhé ženě tržnou ránu na tváři a neustále vyhrožovala dalším atakem. Jelikož nadýchala téměř tři promile a bylo důvodné podezření, že bude pokračovat v útočných akcích, což sama avizovala, strávila noc v jiné posteli, než původně zamýšlela. Oba případy budou mít dohru u správního orgánu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient