Přerovští strážníci transportovali na záchytku místní opilce

Dvakrát během uplynulého víkendu transportovali strážníci opilce na záchytku k vystřízlivění. V prvním případě se jednalo o zhrzeného partnera, který se s lahvinkou pokoušel dozvonit na svou ex. Téměř osmdesátiletá seniorka však s mužem nechtěla mít nic společného a jeho neustálé zvonění na zvonek ji obtěžovalo. Když hlídka přijela na místo, objevila seniora, který obsahem láhve rozmnožil obsah alkoholu v těle a usnul na zápraží domu. Protože nekontroloval své chování a vzbuzoval veřejné pohoršení, putoval s více než dvěma promile na záchytku.

V dalším případě se jednalo o nešťastnou obyvatelku ubytovny, která ač sama střízlivá, byla obtěžována agresivní opilou spolubydlící. Hlídka po příjezdu zjistila, že agresorka způsobila druhé ženě tržnou ránu na tváři a neustále vyhrožovala dalším atakem. Jelikož nadýchala téměř tři promile a bylo důvodné podezření, že bude pokračovat v útočných akcích, což sama avizovala, strávila noc v jiné posteli, než původně zamýšlela. Oba případy budou mít dohru u správního orgánu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak