Search
Close this search box.

Přerovský klub pozval své legendy do pivovaru

V letošní sezoně si přerovský hokej připomíná devadesát let od svého vzniku. Do víru oslav se zapojili nejen fandové a současní hráči Zubrů, ale dostalo se také na bývalé hokejisty a funkcionáře, kteří za Přerov před léty bojovali. Pro ně klub HC ZUBR Přerov a jeho generální partner, Pivovar ZUBR, připravil ve středu exkurzi pivovaru s bohatým občerstvením a věnoval jim upomínkové předměty.

Na půdě Pivovaru ZUBR se sešlo celkem sedmadvacet legend přerovského hokeje. Nechyběli mezi nimi hráči jako Jaroslav Řezáč, Bohuslav Kolda, Jaroslav Luzar, Petr Ovčáček, Josef Málek či bývalí trenéři Vladislav Chytil a Miroslav Venkrbec.

„Chtěl bych klubu poděkovat za krásnou akci, která byla perfektně připravená. Bylo to skvělé, že jsme se sešli v tak vysokém počtu. Dokonce přijeli i kluci z větší vzdálenosti, například z Brna. I tady v pivovaru se potvrdilo, že jsme byli vždycky výborná parta,“ pochvaloval si Jaroslav Řezáč, bývalý kapitán Meochemy, který byl u celé řady úspěchů přerovského hokeje.

Hokej se ale netočí jen okolo hráčů a trenérů. Neméně důležití jsou také funkcionáři. Mezi ně patřil například Pavel Dolák, bývalý vedoucí mužstva a současný dlouholetý hlasatel domácích utkání. „Oslavy devadesáti let přerovského hokeje se opravdu povedly. Exkurze byla pěkná, dozvěděli jsme se hodně zajímavých věcí. Musím se přiznat, že se tady ukázali i hráči, které jsem od roku 1983 vůbec neviděl. Například Josef Mareček, Jaroslav Stuchlík nebo Jiří Kalvoda. Bylo to velmi příjemné setkání,“ potvrdil Dolák.

Celou, zhruba čtyřicetiminutovou exkurzí provázel Tomáš Pluháček, jednatel klubu a ředitel Pivovaru ZUBR. Poté byl pro hosty připraven bohatý raut s posezením a na závěr dostali všichni zúčastnění dárky v čele s knihou 90 let přerovského hokeje.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient