Představení Pověstí z Hlučínska od Anny Malchárkové v hlučínské knihovně

Svou nejnovější knihu Chudobky – pověsti a báchorky z Hlučínska představí oblíbená hlučínská spisovatelka Anna Malchárková svým čtenářům v Městské knihovně Hlučín. Beseda se bude konat v úterý 20. listopadu od 17 hodin v Zámeckém klubu hlučínského zámku.
„Na besedě si mohou zájemci také zakoupit knihu Chudobky jako milý vánoční dárek pro své blízké. Součástí besedy bude i autogramiáda,“ pozvala vedoucí knihovny Lucie Kostková. Vstup na besedu je zdarma.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.