Předseda 1.SK Prostějov František Jura se odreagoval u fotbalu

Po vyčerpávajícím jednání o sestavení nové radniční koalice se předseda klubu František Jura rád odreagoval u fotbalu. Prostějov mu sice tu pravou radost nedopřál, ale bod se také počítá…

„První poločas z naší strany nebyl dobrý, byl rozháraný, hodně nepřesností, zbytečné ztráty míče, zkrátka moc se mi nelíbil. Přesto jsme jednu šanci měli, kdy Karel Kroupa trefil tyčku. Vítkovice byly aktivnější v úplném úvodu utkání, v zásadě ale přijely jen bránit a chtěly bod.

Nakonec jsme si ale tři šance vypracovali, další Koudelkova tyčka ve druhém poločase, Kroupa měl šanci, z tohoto pohledu jsme si zasloužili vyhrát, hlavně za výkon v druhém poločase. Takového soupeře, jako jsou Vítkovice, bychom doma měli porážet. Byl to soupeř, který nechtěl hrát fotbal, z tohoto pohledu patřil k najslabším, co k nám dosud přijeli.

Bylo zajímavé, že v krátké době mezi oběma vyloučeními jsme hráli nejlepší fotbal. Ono to tak většinou bývá, mužstvo se semkne, po vyloučení soupeře si podvědomí řekne, je to dobré, oni jsou také v deseti. Ale je pravda, že v posledních dvaceti minutách se hrál divácky nejzajímavější fotbal a tady ten gól a tři body měly přijít.

Věřím, že do konce podzimu ještě nějaké body uděláme a přes hranici dvaceti bodů se dostaneme. Teď už snad mohu odtajnit, že mým tajným snem bylo po podzimu mít dvaadvacet bodů, s takovým výsledkem na zimu bych byl spokojený.“

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.