Pražská Slavia porazila teplické fotbalisty 3:0

(Aktualizováno před )

FK TEPLICE – SK SLAVIA PRAHA 0:3

Slavia Praha vyhrála v 6. kole FORTUNA:LIGY v Teplicích jednoznačně 3:0. Dva góly dala už v první půli, po obrátce přidala ještě jednu branku. „Skláři“ prohráli třetí zápas v řadě, navíc právě tři utkání čekají na střelecký zápis.

Na Stínadla dorazilo necelých 8 tisíc diváků. Domácí měli dobrý vstup do utkání, ale ve vedoucí gól ho nepřetavili. Naopak se ve 14. minutě zablýskalo na druhé straně, když Bořil odcentroval z levé stany na Tecla, který na zadní „zavíral“; jeho hlavička byl nechytatelná a „sešívaní“ vedli.

Deset minut před pauzou skóroval opět hlavou po standardní situaci Kúdela, Grigar znovu nemohl brance zabránit. Slávisté se i s vědomím dvougólového náskoku tlačili do pokutového území „žlutomodrých“ a nebýt Tomáše Grigara, vedli by o přestávce mnohem vyšším, než pouze dvougólovým rozdílem.

O přestávce poslal trenér Šmejkal na hřiště místo Hyčky Moulise, ale obraz hry se příliš nezměnil. Byli to hlavně hosté, kdo určoval tempo hry a měl míč na kopačkách. Když se v 59. Minutě trefil Sýkora potřetí, nikdo už nepochyboval o tom, že si Pražané odvezou do Edenu všechny tři body.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz