Pozvolna přichází čas zahradních párty

Rádi trávíte rodinné oslavy na zahradě, protože máte děti na dohled? A také jste zcela v klidu, když hostům občas něco ukápne na zem. Váš koberec netrpí, jelikož je v klídku schovaný doma, zatímco vy si vychutnáváte chvíle pohody s rodinou a přáteli na vaší zahradní terase…

Jenže vše má své pro i proti. Na terase je sice pěkně, obzvláště, když zrovna svítí sluníčko, jenže občas je znát, že by se ještě nějaké volné místečko hodilo. Nicméně místa pro sezení nejsou nafukovací. Další možností je pobyt přímo na zahradě, kam můžete přesunout bujaré oslavy. Jste ovšem limitováni počasím, jelikož dešti a větru prostě neporučíte. A i když se sluníčko ráno na obloze tváří vlídně, právě během zahradní párty se rázem obloha zatáhne a spustí se nepříjemný déšť. V tu chvíli je konec radosti a oslavám, nastanou zmatky a rychlý úprk do domu. Mezitím je nutné sklidit občerstvení, nábytek a další propriety, takže se nakonec celí promoklí setkáváte stejně doma mezi čtyřmi stěnami.

Připravenému štěstí přeje!

Nepřízni počasí ovšem můžete předejít, když se důkladně na setkání s přáteli připravíte. Jednou z možností je pořídit dokonalý, a zároveň i příjemný úkryt, kde bude mít každý host dostatek osobního prostoru. Párty stan je skvělou volbou, která vám pomůže naplánovat oslavy ve velkém stylu! Nemusíte se již obávat nepřízně počasí, jelikož vás i vaše milé hosty před deštěm perfektně ochrání. Nemluvě o tom, že propojení s přírodou stále funguje, což vaši přátelé zajisté ocení! Kdo by chtěl zůstávat zavřený mezi čtyřmi stěnami!

Lehké, skvěle přenosné a viditelné stánky!

Hrozbu deště znají hlavně i různí prodejci, kteří vystavují své zboží na trzích apod. Těm prodejní stánek zajistí taktéž ideální prostředí. Netrápí je sluneční paprsky, déšť, ani větrné poryvy! A zákazníci mohou vybírat zboží v naprostém komfortu, díky zastřešenému stánku!

Navíc si můžete zvolit i reklamní stánek se stálobarevným potiskem podle vlastních představ. Buďte odvážní, a dejte o sobě vědět, mimo jiné, i vhodně zvolenou reklamou!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.