Search
Close this search box.

Požár zničil stodolu v Polici

V pondělí osm minut před půl osmou večerní přijali hasiči zprávu o požáru stodoly v Polici nedaleko Valašského Meziříčí. Už po prvotním vyhodnocení situace vyhlásil operační důstojník II. stupeň poplachu a na místo bylo vysláno celkem šest jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů s cisternami.

Ihned po příjezdu první jednotky velitel zásahu z místa potvrdil, že hospodářské stavení o velikosti asi 10 x 15 metrů je kompletně v plamenech. Objekt byl využíván jako skladovací prostory a chlévy.

Před příjezdem hasičů se přítomným podařilo z objektu vyvést a zachránit tak dva stroje. Hasiči okamžitě natáhli několik hasebních proudů a požár lokalizovali. Po rozebrání nestabilních konstrukcí byla postupně dohašována všechna skrytá ohniska, a ve 22:46 hodin velitel zásahu ohlásil celkovou likvidaci události. V místě byla na dohlídku ponechána místní jednotka dobrovolných hasičů.

K události se dostavil také vyšetřovatel hasičů ze Vsetína, který zjišťuje přesnou příčinu vzniku požáru. Předběžná škoda byla odhadnuta na 750 000 korun a vyšetřování bude na místě pokračovat také v úterý dopoledne.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient