Povedený host ukradl ženě během návštěvy bicykl

Povedeného hosta si pozvala k sobě domů mladá žena z Teplic. Náhodný známý, kterého k sobě vzala v polovině června na návštěvu, odcizil jejímu kamarádovi z bytu jízdní kolo v hodnotě čtyři a půl tisíc korun. Policisté už podezřelého muže vyslechli, k odcizení bicyklu se přiznal. Vzhledem k tomu, že byl v minulosti odsouzen a v současnosti je v podmínce, bylo jeho jednání kvalifikováno jako přečin krádeže, za který by mohl jít až na tři roky do vězení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak