Search
Close this search box.

Potvrdí Slavia s Plzní své pohárové výhry i v domácí soutěži?

Ostrava – Olomouc (pá – 18:00)
Předehrávku 19. kola první fotbalové ligy obstarají tradiční rivalové z Moravy. Ostrava by ráda dotáhla do konce úspěšný podzim. Vkročit do zimní přestávky s vědomím, že nechali za sebou v tabulce Spartu, bude pro ostravské hráče velká motivace.

Bohemians 1905 – Liberec (so – 15:00)
Klokani mají poslední pokus napravit mizernou sérii v domácích utkáních. Jejich tradičtí bašta byla totálně rozbořena remízami a především porážkami. Z devíti pokusů dokázala Bohemka vyhrát doma jen jednou.

Slovácko – Dukla (so – 15:00)
Tyto dva týmy jsou od začátku sezony namočené do záchranářských prací. Tabulka je tak vyrovnaná (mezi 8. a 16. místem je rozdíl pouhých sedm bodů!), že ani výhra po zpackaném podzimu nedá případnému vítěznému klubu klid do „zimního odpočinku“.

Teplice – Zlín (so – 15:00)
Zatímco Teplice šokovaly o víkendu výhrou na Spartě, Zlín dalšího favorita, plzeňskou Viktorii, doma nepřekvapil a prohrál. Přesto pohled na tabulku je příjemnější pro Jihomoravany, kteří se drží v první šestce.

Opava – Mladá Boleslav (so – 15:00)

Zatímco Opava může být s 20ti body jako nováček relativně spokojená, Mladá Boleslav, která má o dva body, určitě čekala více. A to ještě může být ráda, že má v kádru kanonýra Komličenka, který jí sedmnácti góly pomohl k několika bodům.

Příbram – Sparta (so – 17:00)
Většina sázkařů jistě přemýšlí, zda znovu riskovat a dát na výhru Sparty. Mnoha tipujícím klub z Letné pravděpodobně prohrál hodně peněz. Letošní podzim je pro Spartu stejně jako vloni katastrofický. Aspoň lehce to může napravit výhrou v Příbrami.

Plzeň – Karviná (ne – 15:00)
V Plzni panuje po vybojování si postupu do Evropské ligy euforie, kterou by si rádi Západočeši ponechali i po utkání s Karvinou.

Jablonec – Slavia (po – 18:00)
Nezvyklý podzimní maraton devatenácti kol uzavře duel dvou letošních účastníků v pohárové Evropě. Jenže zatímco Slavia v ní bude pokračovat i na jaře, Jablonec se s ní ve čtvrtek v Kyjevě rozloučil.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient