Search
Close this search box.

Potvrdí litoměřičtí fotbalisté sobotní výkon v dnešní dohrávce?

Dnes 10. dubna srovnají litoměřičtí zápasové manko vůči rozpisu Fortuna ČFL. Pro nezpůsobilý terén odložené utkání 19. kola se uskuteční dnes s výkopem v 16:30 v Královém Dvoře. Protivníkem jim bude místní FK.

Do venkovního prostředí budou chtít přenést výkon z posledního odehraného střetnutí, ve kterém 7. dubna doma deklasovali SK Benešov 5:1. Na stejný poměr branek potřebovali ve vzájemném soupeření s „Královákém“ všechny tři dosavadní zápasy. Pohled na jejich statistiky napovídá, že ještě nepustili našemu dnešnímu hostiteli ani bod a v nastaveném trendu chtějí pokračovat i nadále. Předpokládá to však napravení dosavadní jarní bilance, mimo domovský stadión se jim totiž ještě nepodařilo vstřelit branku. Na Velký pátek podlehli v Praze Vltavínu 0:3 a na úvod druhé části tohoto soutěžního ročníku 0:2 „doma“ v Ústí nad Labem.

Cábelíci zase odehráli na jaře doma jen jeden duel, ve kterém během devadesáti minut proti Zápům neskórovali. Dva body získali za lépe zvládnutou střelbu pokutových kopû, stejně úspěšní již nebyli uplynulou sobotu v Ústí n. Orlicí. Výsledkově ne zcela podařený vstup do jarních bojů pak podtrhují dvě porážky z venkovních zápasů. V domácím prostředí však bývá celek od Litavky velmi silný, v tabulce mu aktuálně patří sedmá příčka.

Na obou stranách je tak zjevně o motivaci dostatečně postaráno a předzápasové soudy slibují zajímavé klání. Zhruba v půl sedmé večer bude jasno, na jakou stranu se štěstí dnes příkloní.

Titulek upoutávky je stejně použitelný i pro další dnešní střetnutí. Litoměřický fanoušek může paralelně sledovat ještě utkání Béčka, které přivítá na Městském stadiónu lídra HET krajského přeboru Mostecký FK. V podzimním klání prohráli chlapci z Litoměřic 1:4, jakého rozuzlení se proti aspirantovi na postup dočkají, se můžete přesvědčit na vlastní oči. Výkop je rovněž stanoven na 16:30.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient