Search
Close this search box.

Potápění v Barboře stálo dva muže život

Včera před desátou hodinou přijali tepličtí policisté oznámení, že se při cvičení potápěčů na Barboře v Oldřichově nevynořili dva muži. Po obou ihned začali pátrat jejich kolegové a rovněž policejní potápěči zásahové jednotky ve spolupráci s hasiči. Policejní psovod prohledával břehy vodní nádrže, kvůli velké hloubce byli na místo povoláni i policisté z Odboru speciálních potápěčských a výcvikových činností z Brna a Frýdku Místku se speciální technikou. Ani přes nasazení sonaru a robota s kamerou se do večera nepodařilo pohřešované muže nalézt. S rodinami pohřešovaných po celou dobu úzce spolupracoval policejní psycholog, dnes od rána pátrací akce pokračovala.

Před dvanáctou hodinou nalezli policejní potápěči oba hledané muže mrtvé v hloubce několika desítek metrů, na místo byl přivolán i soudní znalec. K objasnění příčiny úmrtí bude nařízena soudní pitva, bližšími okolnostmi tragického případu se budou zabývat tepličtí kriminalisté.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient