Poslední zápas podzimní sezóny se Prostějovu opět nevyvedl

Herně sice prostějovští předvedli slušný výkon se zodpovědným přístupem k utkání, směrem dopředu, ale příliš nemysleli. Jak známo, hrát na bezbrankovou remízu je riziko, což se ukázalo při dalekonosné střele Webera ze 73. minuty. Tato branka znamenala, že soupeř přeskočil prostějovské fotbalisty v tabulce o dva body.

Branka: 73. Weber
Rozhodči: Cieslar – Pelikán, Mojžíš; ŽK: 21. Machynek, 32. Janíček, 86. Kovařík – 90.+2 Bedecs. Diváci: 486.

Sesatavy:
1.SK Prostějov: Bréda – Slaninka, Schuster, Janíček, Machynek (46. Hapal) – Koudelka, Pernackij (79. Langer), Sus, Fládr (76. Kovařík), Biolek – Kroupa. Trenér: Oldřich Machala.

FK Fotbal Třinec: Adamuška – Janoščin, Bedecs, Čelůstka, Ilko – Janošík (86. Hejný), Weber, Vaněk, Šumbera – Omasta (58. Dedič), Schwendt (70. Klec). Trenér: Jiří Neček

1.SK Prostějov – FK Fotbal Třinec 0:1 (0:0)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.