Poslední přátelák v Rynholci vyhráli fotbalisté SK Zichovec

V posledním přípravném utkání se představili fotbalisté Buštěhradu proti lídrovi slánské třetí třídy SK Zichovec. Utkání se hrálo za krásného počasí na umělé trávě v Rynholci. Buštěhradští fotbalisté nastoupili opět v pozměněné sestavě a bylo to znát. Po chybě v záloze se míč dostal k útočníku Zichovce a po tečovánané střele neměl brankář Burkyt šanci. Druhý gól Zichovce padl opět po chybě a nedůraznosti v pokutovém území. Třetí gól si zase za rámeček nedá buštěhradský golman Burkyt. Poločas byl tedy 3:0 pro SK Zichovec. Tento výsledek byl k buštěhradským fotbalistům ještě milosrdný, protože jejich hra byla úplně bez pohybu a když už se dostali k balonu, špatnou přihrávkou o něj přišli.

Do druhého poločasu byly udělány změny v sestavě. Od začátku bylo znát, že se buštěhradští fotbalisté s takovým výsledkem nehodlají smířit. Po několika povedených akcích se povedlo dvěma brankami Výborného snížit na 2:3 a vyrovnání viselo na vlásku. Na zichoveckém golmanovi neuspěl Radko, Výborný ani Jindra. Bohužel co buštěhradské trápí celou přípravu jsou zranění. Opět nedohrál Muse a Roztočil. Na dalších hráčích byla vidět frustrovanost, a tak po nesmyslném faulu Duška 5 minut před koncem zápasu odskočil Zichovec na rozdím dvou branek. Gól padl z penalty. V samém závěru se do úplně rozhozené obrany Buštěhradu dostali zichovečtí a dvěma brankami uzavřeli skóre na konečných a hrozivých 2:6.

SK Buštěhrad – FK Zichovec 2:6

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.