Poslední listopadový den se rozsvítí vánoční strom v Orlové

I Orlová bude mít letos svůj vánoční strom. Nebude sice na Náměstí 28. října, nýbrž na prostranství mezi úřadem práce a Moravou. Nové vedení města se rozhodlo, že nemůže připravit Orlovany o sváteční atmosféru slavnostního rozsvícení vánočního stromu ve městě a zajistilo výzdobu vysokého jehličnanu na již zmíněném prostranství. Strom by měl být nazdoben v posledním listopadovém týdnu, a to světelnými řetězy v teplé bílé barvě. Nebude chybět vánoční hvězda na špici stromu, rampouchy a záblesková žárovka.

Slavnostní rozsvícení tohoto vánočního stromu proběhne v pátek 30. listopadu s programem, který začne již od 16:30 hodin. Vánoční koledy zazpívá smíšený pěvecký sbor CANTABO Orlová. Připraveny budou i stánky s občerstvením.

Oficiální zahájení adventního času v Orlové je připraveno na neděli 2. prosince, kdy v areálu letního kina proběhne bohatý program, který bude zahájen v 15 hodin vystoupením sboru KEEP SMILLING GOSPEL Orlová, představí se Eliška Rusková, sbory K. Dvořáčka a v 17 hodin dojde k rozsvícení adventního věnce. O půl hodiny později program zakončí koncert Petra Kotvalda. Připraven je i bohatý doprovodný program.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient