Search
Close this search box.

Poslední listopadový den se rozsvítí vánoční strom v Orlové

I Orlová bude mít letos svůj vánoční strom. Nebude sice na Náměstí 28. října, nýbrž na prostranství mezi úřadem práce a Moravou. Nové vedení města se rozhodlo, že nemůže připravit Orlovany o sváteční atmosféru slavnostního rozsvícení vánočního stromu ve městě a zajistilo výzdobu vysokého jehličnanu na již zmíněném prostranství. Strom by měl být nazdoben v posledním listopadovém týdnu, a to světelnými řetězy v teplé bílé barvě. Nebude chybět vánoční hvězda na špici stromu, rampouchy a záblesková žárovka.

Slavnostní rozsvícení tohoto vánočního stromu proběhne v pátek 30. listopadu s programem, který začne již od 16:30 hodin. Vánoční koledy zazpívá smíšený pěvecký sbor CANTABO Orlová. Připraveny budou i stánky s občerstvením.

Oficiální zahájení adventního času v Orlové je připraveno na neděli 2. prosince, kdy v areálu letního kina proběhne bohatý program, který bude zahájen v 15 hodin vystoupením sboru KEEP SMILLING GOSPEL Orlová, představí se Eliška Rusková, sbory K. Dvořáčka a v 17 hodin dojde k rozsvícení adventního věnce. O půl hodiny později program zakončí koncert Petra Kotvalda. Připraven je i bohatý doprovodný program.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient