Poslední florbalová kola v sezoně nevyšla podle plánu

Posledním výjezdem v letošní sezóně byla sobota a neděle pro dorostence a muže. V sobotu dorostenci potvrdili, proč celou soutěž vyhráli, a to i v sestavě, která je čeká příští sezónu,tedy s letošními staršími žáky. V prvním zápase lehce zaváhali a trápili se v koncovce, proto výsledek skončil remízou s rezervou plzeňské Slavie 5:5. Ve druhém zápase klatovské dorostence čekal tým z Domažlic, který přehráli 5:2, ale koncovka a důraz je opět tížil. V neděli se na domácí půdě představili muži, kteří „doplatili“ na zranění a marodku. První zápas s Forsee Plzeň po hezkém výkonu vyhráli 5:4, v dalších zápasech už ale ztráceli hlavně po fyzické stránce hráčů, kteří hráli v 8 lidech s brankářem. Následovaly dvě prohry, s Koterovem a nakonec i s Toužimí, které klatovští muži „darovali“ první a poslední body v sezóně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.